Hakkımızda

Cildine Değer Ver!


Hill Cosmetic, 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. Alanında uzman ekibi ile birlikte medikal, kozmetik, dermokozmetik ürünlerin tasarlanması, üretimi, pazarlanması ve satışı için Türkiye ve yurtdışı faaliyetlerini yürütmektedir.

Konu kozmetik ürünleri olunca sağlık konusunu ön planda tutarak araştırmalarını bu yönde ilerletmiş ve firma bünyesinde üretilen her ürün için HPT (Herbal Production Technology) kullanarak üretim yapmaktadır.

Yani, firma bünyesinde üretilen ürünlerin içerikleri %90 bitkiseldir. Ürünlerinin tüm dermokozmetik test süreçleri tamamlanmış olup, sertifikaları mevcuttur

Kendi bünyesi altında La’bor, Dr. Bee, Moringa markaları mevcuttur ve bu markalara ait ürünlerin üretimini, pazarlanmasını, yurt içi ve yurtdışı satışını sağlamaktadır.

Hill Cosmetic, kendi markaları haricinde, yurt içi ve yurtdışı markalarının PL ürün üretimini de gerçekleştirmektedir.

Hill Cosmetic, saç ve saç bakım ürünleri, cilt ve cilt bakım ürünleri, vücut ve sabun ürünleri, güneş ürünleri, bebek ve bebek bakım ürünleri vb. hayal ve elde etmek istediğiniz tüm kozmetik ürünler için geniş bir portföye sahiptir.

Kurulduğumuz andan itibaren müşterilerimizin istek ve gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak ürünleri ulusal ve uluslararası standartlarda ürettik. Beklentilerin önüne geçip hep daha iyisini yapmak bizim amacımız oldu.

Güçlü AR-GE alt yapımız ve laboratuvarlarımız sayesinde aralıksız yeni projeler üzerinde çalışırken ürettiğimiz çeşitli kozmetik ürünlerinde fark yaratacak formüller geliştirdik.

Piyasada bilinen bir markanın ürünleri yanı sıra 1000’in üzerinde fason olarak ürün üretmekteyiz. Üretimini yaptığımız ürünler yurt içi ve yurtdışında sevilerek kullanılan ürünler olmuştur.

Yeni ürünler ve projeler üzerinde çalışarak tüketici beklentilerinin de üzerinde formüller oluşturmak için uzman kadromuzla ve deneyimli çalışanlarımızla, sizlere daha iyi bir hizmet vermek için buradayız.