Üye Ol 5TL Para Puan Kazan

Para Puan, Hill.com.tr'de yapacağınız işlemlerle kazanacağınız puanlardır. Biriken puanlarınızla alışverişlerinizde indirim kazanabilirsiniz. 1 Para Puan 1TL değerindedir.


Para Puan Nasıl Kazanılır?

Hill.com.tr'den yapacağınız her alışverişte Para Puan kazanabilirsiniz. Alışverişinizde kazanacağınız Para Puan ürün sayfasında belirtilmiştir. Kazanacağınız Para Puan'lar hesabınıza ürünü teslim aldıktan 1 hafta sonra yüklenecektir. Puanlarınızın kullanım süresi 2 ay ile sınırlıdır.


Yorum Yapın Para Puan Kazanın

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili deneyimlerinizi ve fikirlerinizi yorum yaparak duyurabilirsiniz. Üstelik yaptığınız her yorum size 3 (3 TL değerinde) Para Puan kazandırır. 1 sipariş için sadece 1 defa puan eklenir.


Üye Olun Para Puan Kazanın

@hillcosmeticsocial İnstagram sayfamızı takip edip Hill.com.tr web sitemize ücretsiz olarak üye olduğunuzda otomatik olarak hesabınıza 5 TL değerinde Para Puan eklenir. Bu puanı 75 TL üzerindeki alışverişlerinizde hemen kullanabilirsiniz.


Para Puan Nasıl Kullanılır?

Hill.com.tr'den yapacağınız işlemlerle kazandığınız Para Puan'ları alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Hill.com.tr'de yaptığınız işlemlerden kazandığınız Para Puan'ları kullanabilmeniz için vereceğiniz siparişin minimum tutarı 75TL olmalıdır.

Hesabınızdaki puanları kasa sayfasında Hediye Puan Kullan kutucuğuna girerek sipariş tutarından indirim olarak düşürebilirsiniz. Para Puan'lar hesabınıza geçtiği tarihten itibaren 2 ay içinde kullanılmadığı takdirde silinecektir. İptal ve iade edilen siparişlerden kazandığınız puanlar hesabınızdan silinecektir.


Hangi işlem ne kadar Para Puan kazandırıyor?

Yapılan İşlemKazanılan Para PuanTL Karşılığı
Üyelik5 Para Puan5 TL
Yorum3 Para Puan3 TL
Sipariş%5 Para PuanSatın alınan ürünün Para Puan karşılığı